Pro značku ŠKODA jsou elektrická vozidla více než jen automobily s alternativním napájením. S uvedením plně elektrického vozu ŠKODA CITIGOe iV a plug-in hybridu ŠKODA SUPERB iV začínáme zcela novou kapitolu naší 125leté historie, která chce učinit e-mobilitu dostupnější. Do roku 2025 nabídne ŠKODA pět plně elektrických vozidel. Můžete se těšit na více zábavy, méně emisí, více možností a méně omezení. Připojte se k nám na naší cestě do budoucnosti!

ŘADA ŠKODA IV

Jak byste nazvali vůz, který je nápadně inteligentní, intuitivní, inspirující, inovativní a ikonický? My jsme vybrali iV. Díky nadčasovému designu, nepřekonatelné prostornosti a sofistikovaným řešením Simply Clever je řada ŠKODA iV dokonalým příkladem toho, jak vás chceme přenést do budoucnosti: inteligentně, efektivně a zábavně.

Zjistěte si více podrobností o našich elektrifikovaných modelech:

NABITÝ VZRUŠUJÍCÍMI PRVKY

Jaké je to žít ve stylu iV? Podívejte se na stručný přehled hlavních prvků našich elektrifikovaných modelů a zjistěte, jak vám mohou pomoci ve vašem každodenním životě.

TECHNOLOGIE BATERIÍ

Všechny elektrické modely iV jsou vybaveny moderní bateriovou technologií Li-ion s nejvyšší možnou koncentrací energie. Baterie jsou vyvinuty s ohledem na bezpečnost, která je naší nejvyšší prioritou. Náš systém hospodaření s baterií zajišťuje optimální výkon po tisíce dobíjecích cyklů.

VÝHODY E-MOBILITY

Život ve stylu e-mobility skýtá mnoho výhod a s rozšiřující se elektrickou revolucí se dále zlepšuje.

No image selected

FUTURE MOBILITY

Jste připraveni na hlubší pohled? Zjistěte více o tom, co nás čeká s naší pokračující řadou Future Mobility, na:

300 nabíjecích míst

Pro budoucnost elektrické mobility nejsou důležité pouze elektromobily. Elektromobily je nutné dobíjet. Proto ŠKODA ve svých českých závodech provozuje a testuje již 300 nabíjecích míst.

Zjistit více

Dotace na koupi, nulové daně a cestování bez poplatků...

S rozšiřující se e-mobilitou vlády mnoha zemí hledají způsob, jak tento trend podpořit. Nastavují pravidla, která zlevní nákup elektromobilů nebo podpoří jejich provoz oproti klasickým automobilům.

Zjistit více

Dobíjení místo tankování...

E-mobilita, to nejsou jen elektromobily. Pro její rozvoj je důležité budování související infrastruktury. Pro řidiče elektromobilů je náročnější plánování delších cest, což postupně změní jejich jízdní návyky.

Zjistit více